CSS Menu Maker Installation Instructions
Nawigacja

Kalendarz
Kalendarz szkolny

Nasze technikum „Srebrną Szkołą 2019”

10 stycznia Fundacja Edukacyjna Perspektywy ogłosiła wyniki XXI Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników 2019. Z satysfakcją informujemy, że wśród 500 najlepszych techników w kraju po raz kolejny znalazło się Technikum nr 1 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mielcu.

Zajęliśmy 105. miejsce w Polsce oraz 6. miejsce w województwie podkarpackim, ponownie wyprzedzając wszystkie technika w powiecie mieleckim. Potwierdzeniem wysokiej jakości pracy szkoły jest otrzymanie tytułu honorowego „Srebrnej Szkoły 2019” wraz ze związanym z tym znakiem graficznym w kształcie szkolnej tarczy.

O wysokiej pozycji rankingowej zadecydowały sukcesy w olimpiadach (20%), wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (20%), wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (30%) oraz wyniki egzaminu zawodowego (30%). Co roku młodzież osiąga bardzo dobre wskaźniki zdawalności egzaminów, co potwierdzają zestawienia Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie, oraz z powodzeniem bierze udział w olimpiadach. W 2018 r. troje uczniów zdobyło tytuł finalisty III Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich.
Cała społeczność naszej szkoły – na czele z panią dyrektor Martą Mysoną – z dumą odnotowuje kolejny niewątpliwy sukces – efekt współpracy grona pedagogicznego, ambitnych uczniów oraz władz lokalnych, dbających o dobre warunki pracy.Dla ucznia
Polecane strony
© Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu.
Kopiowanie jakichkolwiek elementów ze strony surowo zabronione.