CSS Menu Maker Installation Instructions
Nawigacja

Kalendarz
Kalendarz szkolny

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Prowadził ja po raz ostatni Marcin Urban, który oficjalnie powitał nową przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego, Natalię Miłaszewicz.
Mijający rok szkolny podsumowała pani dyrektor Marta Mysona. Był to czas bardzo wytężonej pracy zarówno tej codziennej, systematycznej, jak i dodatkowej, związanej z naszym jubileuszem. - Cieszę się, że tak godnie zaprezentowaliście nasza szkołę, ponieważ odbieramy głosy od absolwentów, którzy gratulowali takiej pięknej uroczystości i tak pięknej szkoły. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie: nauczycielom, rodzicom, uczniom – powiedziała pani dyrektor. Młodzieży życzyła miłego i mądrego wypoczynku wakacyjnego.
Rozdanie świadectw z tzw. paskiem poprzedziła część artystyczna przygotowana przez klasę II c T przy wsparciu klasy II a T (skecz) i III a T (piosenki). Następnie pani dyrektor wspólnie z wychowawcami klas wręczyła świadectwa z wyróżnieniem. Trafiły one w tym roku do licznej grupy, bo aż 30 uczniów, z których 13 uzyskało średnią ocen powyżej 5,00. Prymusi otrzymali nagrody książkowe, zaś ich rodzice listy gratulacyjne. Dyplomy otrzymali również uczestnicy konkursu chemicznego oraz młodzież wykazująca się zaangażowaniem w działania na rzecz szkoły.
Do zobaczenia we wrześniu.
Dla ucznia
Polecane strony
© Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu.
Kopiowanie jakichkolwiek elementów ze strony surowo zabronione.