CSS Menu Maker Installation Instructions
Nawigacja

Kalendarz
Kalendarz szkolny

GALA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W WARSZAWIE

14 listopada w Centralnej Bibliotece Rolniczej im. Michała Oczapowskiego w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Otwartej Firmy 2014, podsumowująca Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Polsce organizowany przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
Projekt ten realizowany był w naszej szkole w dniach 18-24 listopada 2013 r. Odbywały się wtedy spotkania dotyczące różnorodnych zagadnień: etyczny biznes, finanse, firma a klient, marketing firmy, pracownik i pracodawca, własna firma. Młodzież poznawała rynek pracy w miejscu zamieszkania i specyfikę konkretnych zawodów.
W spotkaniach łącznie uczestniczyło 1753 uczniów oraz 21 firm działających w Polsce. Nasza szkoła została zaliczona do grupy najaktywniejszych szkół ponadgimnazjalnych. Tak duże zaangażowanie w projekt pozwoliło nam znaleźć się wśród grona laureatów konkursu „Najaktywniejsza Szkoła” w kategorii „Otwarta firma – Biznes przy tablicy” 2013.


Do Warszawy pojechała delegacja w składzie: pani Aneta-Soja Ząbek, koordynator projektu, oraz uczennice klasy IV b Technikum: Kinga Frankowicz, Monika Szkutnik i Aleksandra Madej.
Na Gali wszyscy laureaci zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami, dyplomami i drobnymi upominkami. W programie przewidziano również zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Królewskiego oraz uroczysty bankiet. Delegacja naszej szkoły, korzystając z okazji pobytu w Warszawie, zwiedziła także Muzeum Powstania Warszawskiego.


Dla ucznia
Polecane strony
© Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu.
Kopiowanie jakichkolwiek elementów ze strony surowo zabronione.