XVIII Olimpiada Przedsiębiorczości

W roku szkolnym 2022/2023 odbędzie się XVIII Olimpiada Przedsiębiorczości. . Bieżąca edycja Olimpiady odbywać się będzie pod hasłem „Biznes i zarządzanie”.

Olimpiada Przedsiębiorczości to nowoczesny projekt o społecznym i pro przedsiębiorczym charakterze. Organizowana jest od 2005r. i ma status jednej z największych olimpiad dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do każdej edycji zgłasza się kilkanaście tysięcy młodych ludzi zainteresowanych przedsiębiorczością, zarządzaniem i gospodarką, z ponad 1000 szkół w całej Polsce. 

Projekt cieszy się wsparciem wielu partnerów społecznych i mediów. Partnerami Strategicznymi są od wielu lat Narodowy Bank Polski i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

Olimpiada Przedsiębiorczości jest formą współzawodnictwa edukacyjnego, podczas którego oceniane są wiedza, umiejętności oraz postawy (w tym przede wszystkim szeroko rozumiane postawy przedsiębiorcze), a także wyrażające je zachowania przedsiębiorcze.

Celem głównym Olimpiady jest wzbudzenie oraz wzmocnienie zachowań przedsiębiorczych uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski, poprzez realizację trzystopniowych zawodów XVIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, w roku szkolnym 2022/2023.

1 grudnia 2022r.         Eliminacje szkolne (godz. 9.00).

2 marca 2023r.           Eliminacje okręgowe.

Chcesz spróbować swoich sił? Zgłoś się do pana dr Wacława Nelca. Masz czas do 27 października.

Udział ucznia w zawodach Olimpiady wymaga załączenia dokumentu zawierającego oświadczenia uczestnika o zapoznaniu się z Regulaminem Olimpiady oraz zgody uczestnika lub opiekuna prawnego (osoby niepełnoletnie) dotyczącej przetwarzania danych osobowych uczestnika.

POBIERZ OŚWIADCZENIE I ZGODĘ D.O. – WZÓR DLA OSOBY PEŁNOLETNIEJ »

POBIERZ OŚWIADCZENIE I ZGODĘ D.O. – WZÓR DLA OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ

Więcej informacji: https://www.olimpiada.edu.pl/strona/86/p/Program

fb-share-icon