XIX Olimpiada Przedsiębiorczości

W roku szkolnym 2023/2024 odbędzie się XIX Olimpiada Przedsiębiorczości. Hasło XIX edycji OP to: „Zrównoważone przedsiębiorstwo”.

Olimpiada Przedsiębiorczości to nowoczesny projekt o społecznym i pro-przedsiębiorczym charakterze. i ma status jednej z największych olimpiad dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do każdej edycji zgłasza się kilkanaście tysięcy młodych ludzi zainteresowanych przedsiębiorczością, zarządzaniem i gospodarką, z ponad 1000 szkół w całej Polsce. 

Projekt cieszy się wsparciem wielu partnerów społecznych i mediów. Partnerami Strategicznymi są od wielu lat Narodowy Bank Polski i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

Olimpiada Przedsiębiorczości jest formą współzawodnictwa edukacyjnego, podczas którego oceniane są wiedza, umiejętności oraz postawy (w tym przede wszystkim szeroko rozumiane postawy przedsiębiorcze), a także wyrażające je zachowania przedsiębiorcze.

Celem głównym Olimpiady jest wzbudzenie oraz wzmocnienie zachowań przedsiębiorczych uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski, poprzez realizację trzystopniowych zawodów XIX edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, w roku szkolnym 2023/2024.

7 grudnia 2023r. – Eliminacje szkolne (godz. 9.00).

7 marca 2024r.- Eliminacje okręgowe – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Chcesz spróbować swoich sił? Zgłoś się do Pana dr Wacława Nelca. Masz czas do 30 października 2023r.

Udział ucznia w zawodach Olimpiady wymaga załączenia dokumentu zawierającego oświadczenia uczestnika o zapoznaniu się z Regulaminem Olimpiady oraz zgody uczestnika lub opiekuna prawnego (osoby niepełnoletnie) dotyczącej przetwarzania danych osobowych uczestnika.

POBIERZ OŚWIADCZENIE I ZGODĘ D.O. – WZÓR DLA OSOBY PEŁNOLETNIEJ »

POBIERZ OŚWIADCZENIE I ZGODĘ D.O. – WZÓR DLA OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ »

Więcej informacji:

https://www.olimpiada.edu.pl/strona/91/p/Program

fb-share-icon