VII Edycja Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej – siódmej edycji Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie, który organizowany jest przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą.  

Celem Konkursu jest m.in. szerzenie postaw patriotycznych oraz popularyzacja wiedzy na temat bezpieczeństwa kraju i jego instytucji. Tematyka Konkursu obejmuje także umiejętności związane z zachowaniem się w sytuacjach kryzysowych, edukację obywatelską oraz wiedzę z zakresu różnych dziedzin prawa związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem. 

Uprzejmie proszę o przekazanie młodzieży informacji o VII Podkarpackim Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie oraz pomoc w jego zorganizowaniu i przeprowadzeniu na etapie szkolnym. 

Do udziału w konkursie zapraszamy przede wszystkim uczniów klas mundurowych, klas o profilu prawnym oraz pozostałych uczniów zainteresowanych problematyką bezpieczeństwa i prawa. Konkurs jest dwuetapowy. 

  • Pierwszy etap – szkolny zostanie przeprowadzony 1 grudnia 2022 r.  
  • Drugi odbędzie się 15 grudnia 2022 r. w siedzibie WSPiA.  
  • Termin zgłaszania szkół i uczestników upływa 29 lutego 2022 r. o godzinie 12:00 

Zgłoszenia należy dokonać poprzez wypełnienie formularza online, który znajduje się na stronie:  https://bit.ly/3TYAk6q W zgłoszeniu prosimy o podanie nazwy szkoły, liczby uczestników oraz kontaktu do osoby, która zajmie się organizacją Konkursu w szkole. 

Szczegóły dotyczące konkursu oraz jego regulamin znajdują się na stronie www.konkurs.wspia.eu. 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny: 17 867 04 48,  17 867 04 80 lub mailowy: konkurs.bezpieczenstwo@wspia.eu.  

Wyniki I Etapu i II Etapu Konkursu będą przesłane do szkół drogą mailową. 

Na zwycięzców czekają bezpłatne studia w WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, bezpłatne miejsce w mieszkaniach uczelnianych oraz nagrody rzeczowe

plakat Podkapacki konkurs wiedzy o bezpieczeństwie WSPiA
fb-share-icon