VI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

W bieżącym roku szkolnym nasi uczniowie wzięli udział w VI Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich, której organizatorem jest Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych.

W zawodach szkolnych, które przygotowała i przeprowadziła pani Anna Grdeń, uczestniczyło 10 uczniów Technikum nr 1. Cztery osoby z najlepszymi wynikami przeszły do etapu okręgowego, po raz kolejny zorganizowanego w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mielcu dla uczniów z całego regionu.

Do zawodów finałowych zakwalifikowała się Natalia Piechota z klasy III a T.

Etap centralny odbył się 23 kwietnia w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy. Blisko 20 finalistów z 10 miast i 12 szkół Polski południowo-wschodniej zmierzyło się z hasłem konkursu: „Kryzys jako zjawisko ekonomiczne w teorii i praktyce gospodarowania”. Wszyscy finaliści zostali zwolnieni z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, otrzymując jednocześnie 100% możliwych do zdobycia punktów. Zwycięzców VI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich poznamy w najbliższych dniach.

Natalii gratulujemy znalezienia się w ścisłym gronie najlepszych uczniów w Polsce.

fb-share-icon