II Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

29 lutego 2024r. w ZSE odbył się II Konkurs Piosenki Anglojęzycznej zorganizowany przez panią Magdalenę Chojecką i pana Wiesława Wałka.

W konkursie udział wzięli uczniowie z różnych klas, walcząc o zwycięstwo i nagrody w trzech różnych kategoriach. W tej edycji konkursu o wygraną walczyli soliści, a we wszystkich trzech konkurencjach zmagania uczestników oceniali jurorzy- nauczyciele języka angielskiego: pani Patrycja Osnowska, pani Magdalena Peret, pani Monika Sołek i pani Ilona Dziewit, oraz członek Samorządu Szkolnego – Maksymilian Ziółko z kl.3cT.

Uczestnicy konkursu podczas poszczególnych konkurencji, tak jak w zeszłorocznej, pierwszej edycji, nie tylko wykazali się swoim talentem wokalnym, ale przede wszystkim – swoimi umiejętnościami i znajomością języka angielskiego. Spośród wszystkich uczestników, którym gorąco kibicowali uczniowie z poszczególnych klas, Jury wybrało finałową „trójkę”:

I miejsce – Oliwia Klaus z kl. 1aT

II miejsce – Karolina Pietrzyk z kl. 1aT

III miejsce – Katarzyna Płatek z kl. 2dT

IV miejsce, jako wyróżnienie otrzymała Martyna Kucwaj z kl.3bT.

Wszyscy uczestnicy i laureaci konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody, które ufundowały Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu (obecnie wchodzące w skład koncernu Lockheed Martin), klub Insomnia oraz drukarnia Gajek.

Tegoroczny konkurs, tak jak jego zeszłoroczna, pierwsza edycja, wzbudził ogromne zainteresowanie wśród młodzieży. Uczniowie po raz drugi mieli okazję podziwiać talent muzyczny uczestników, a przede wszystkim ich wiedzę i umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Mamy nadzieję, iż w następnym roku kolejni uczestnicy również zaprezentują swój talent muzyczny i znajomość języka angielskiego i powalczą o zwycięstwo w konkursie.
Zapraszamy!

Galeria

fb-share-icon