Drużynowe biegi przełajowe

Ostatnim akcentem sportowej rywalizacji na stadionie były indywidualno – drużynowe biegi przełajowe rozegrane w ramach Licealiady Powiatowej. Zawody odbyły się października br. przy pięknej i słonecznej pogodzie.

Indywidualnie, w biegu dziewcząt, na dystansie 1000 m. sklasyfikowano 37 zawodniczek.

Miejsce na podium wywalczyła reprezentantka naszej szkoły – Nikola Kolisz, która zajęła II miejsce i zdobyła srebrny medal.

W kategorii chłopców, na dystansie 1200 m. bieg ukończyło 90 zawodników. Najlepszy z naszych reprezentantów – Karol Wdowiarz zajął IX miejsce.

W klasyfikacji drużynowej, zarówno dziewczęta jak i chłopcy uplasowali się na III miejscu.

Czekamy na kolejne zmagania naszych reprezentantów, które niebawem rozpoczną się w salach gimnastycznych szkół ponadpodstawowych naszego powiatu.