Pielgrzymka Klas Maturalnych na Jasną Górę

W tradycję pielgrzymowania na Jasną Górę co roku wpisują się Maturzyści. Razem ze swoimi nauczycielami, wychowawcami i katechetami ufnie zawierzają Jasnogórskiej Pani swoją przyszłość, egzamin dojrzałości i wybory życiowe. 

Również i nasza młodzież z klas maturalnych, udała się na pielgrzymkę na Jasną Górę, aby modlić się o opiekę Matki Bożej na czas egzaminów oraz o światło Ducha Świętego w podjęciu dobrych życiowych wyborów. 

Prosząc o łaski dla siebie, pamiętali w modlitwę także o swoich rodzinach, nauczycielach, wychowawcach i katechetach, dziękując za pracę i trud przekazywania wiedzy przez cztery lata nauki w szkole. W sposób szczególny pamiętali o rówieśnikach z Ukrainy i całym udręczonym dramatem wojny narodzie ukraińskim. 

Dziękujemy Pani wicedyrektor Dorocie Jędrusiak-Noworolnik, naszym wychowawczyniom: Jolancie Drzewieckiej i Bożenie Switek oraz katechetom: Ks. Tomaszowi Franczakowi i Ks. Rafałowi Mirosławskiemu  za pomoc i zorganizowanie tej pielgrzymki. 

Drodzy Maturzyści! Życzymy wam dużo wiary we własne możliwości, trafienia w wymarzone tematy na maturze, osiągnięcia wyznaczonych celów, udanego startu w dorosłe życie oaz jak najwięcej uśmiechu i radości. 

Jesteśmy pewni, że wiedza, którą zdobywaliście podczas tych wszystkich lat edukacji, pozwoli Wam  spokojnie przebrnąć przez egzaminy maturalne. 

Zdjęcie z pielgdzymki na Jasną Górę
fb-share-icon