CSS Menu Maker Installation Instructions
Nawigacja

Kalendarz
Kalendarz szkolny

CHCESZ BYĆ ZAWODOWCEM - WYBIERZ EKONOMIK!


Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu
znajduje się w gronie najlepszych techników w kraju.Rok szkolny 2017/2018 TYTUŁ ZŁOTA SZKOŁA


Znak Jakości Szkoły 2018W XX Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych, przeprowadzonego przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy” znaleźliśmy się w czołówce najlepszych szkół w Polsce. Zostaliśmy sklasyfikowani w dwóch prestiżowych zestawieniach: Rankingu Techników i – po raz pierwszy – w Rankingu Szkół Olimpijskich, obejmującym 200 przodujących liceów i techników.
„Ekonomik” uplasował się na 49. miejscu wśród 300 najlepszych z 1743 techników w kraju, co oznacza awans o 18 pozycji w porównaniu z rokiem ubiegłym. Poprawił również swoją lokatę w województwie, zajmując wysokie, 3. miejsce. Okazał się (po raz kolejny) liderem wśród techników w powiecie mieleckim i jedynym technikum w powiecie, zauważonym przez fundację „Perspektywy” w jubileuszowym, głównym rankingu tego typu szkół.Rok szkolny 2016/2017 TYTUŁ ZŁOTA SZKOŁA


Znak Jakości Szkoły 2017


Z satysfakcją odnotowujemy, że Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu po raz kolejny znalazło się w czołówce najlepszych techników w kraju. Zajęło 67. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Techników . Tym samym nasza szkoła uplasowała się na 7. pozycji w województwie podkarpackim.


Rok szkolny 2015/2016 TYTUŁ SREBRNA SZKOŁA


Znak Jakości Szkoły 2016


Z satysfakcją odnotowujemy, że Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu po raz kolejny znalazło się w czołówce najlepszych techników w kraju. Zajęło 174. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Techników oraz 176. miejsce w Rankingu Maturalnym. Tym samym nasza szkoła uplasowała się na 10. pozycji w województwie podkarpackim, wyprzedzając wszystkie technika w powiecie mieleckim, i otrzymała tytuł „Srebrnej Szkoły 2016”.

Rok szkolny 2014/2015 TYTUŁ SREBRNA SZKOŁAZnak Jakości Szkoły 2015Z satysfakcją informujemy, że w czołówce 300 najlepszych techników w kraju już po raz czwarty znalazło się nasze Technikum Nr 1. Szkoła zajęła 126. miejsce w Polsce, co oznacza awans w stosunku do wyników Rankingu 2014 aż o 76 miejsc, oraz 8. pozycję w województwie podkarpackim, wyprzedzając wszystkie technika w powiecie mieleckim, i otrzymała tytuł „Srebrnej Szkoły 2015”. .

Więcej

Rok szkolny 2013/2014 TYTUŁ BRĄZOWA SZKOŁA
Rok szkolny 2013/2014 TYTUŁ BRĄZOWA SZKOŁA


W tegorocznym, szesnastym Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych „Perspektyw” i „Rzeczpospolitej” zajęło 11 miejsce w województwie podkarpackim i 202 w Polsce. To bardzo dobra lokata, warto bowiem wspomnieć, że w kraju jest 2187 techników. Z okazji Jubileuszu Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” wyróżniła mielecki „Ekonomik” specjalnym dyplomem – „Brązowa Szkoła 2014”.


Rok szkolny 2012/2013 TYTUŁ SREBRNA SZKOŁA


14 miejsce w województwie podkarpackim i 123 w PolsceRok szkolny 2011/2012 TYTUŁ ZŁOTA SZKOŁA


3 miejsce w województwie podkarpackim i 1 w powiecie mieleckim


O wysokiej pozycji rankingowej zadecydowały wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych oraz z egzaminów zawodowych, a także opinia wyrażona przez kadrę akademicką. Co roku uczniowie klas o profilu technik ekonomista zdobywają tytuły finalistów Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich i indeksy na wyższe uczelnie.
Uzyskiwane wyniki wiążą się z ciężką pracą uczniów i nauczycieli, którzy stwarzają atmosferę sprzyjającą nauce. Od ponad 76 lat istnienia placówki jej priorytetem jest nieustająca troska o jakość kształcenia i wyniki dydaktyczne oraz kształtowanie osobowości młodych ludzi. Szkoła daje nie tylko zawód, lecz także wykształcenie ogólne na wysokim poziomie. To technikum, które kształci prawdziwych fachowców w swojej dziedzinie, z maturą otwierającą im drogę na studia. Dlatego od lat pozostaje w czołówce szkół zawodowych najchętniej wybieranych przez młodzież z terenu miasta i powiatu.
Dla ucznia
Polecane strony
© Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu.
Kopiowanie jakichkolwiek elementów ze strony surowo zabronione.