CSS Menu Maker Installation Instructions
Nawigacja

Kalendarz
Kalendarz szkolny

Nasze technikum ponownie „Srebrną Szkołą”09 stycznia Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” ogłosiła wyniki XXII Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników 2020. Z satysfakcją informujemy, że w czołówce najlepszych szkół w Polsce po raz kolejny znalazło się Technikum nr 1 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu.

Zajęliśmy 130. miejsce w Rankingu Techników oraz 170. miejsce w Rankingu Maturalnym Techników. Jednocześnie Technikum nr 1 uplasowało się na 7. pozycji w województwie podkarpackim, kolejny raz wyprzedzając wszystkie technika w powiecie mieleckim.
Potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia jest przyznanie tytułu „Srebrnej Szkoły 2020” i związanego z tym znaku graficznego w kształcie szkolnej tarczy. Tym zaszczytnym wyróżnieniem Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” honoruje 200 techników, które najlepiej w kraju przygotowują do zawodu i matury.

O wysokiej pozycji rankingowej zadecydowały cztery kryteria: sukcesy w olimpiadach wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego.

Cała społeczność naszej szkoły – na czele z panią dyrektor Martą Mysoną – z dumą odnotowuje kolejny niewątpliwy sukces.

Dla ucznia
Polecane strony
© Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu.
Kopiowanie jakichkolwiek elementów ze strony surowo zabronione.