CSS Menu Maker Installation Instructions
Nawigacja

Kalendarz
Kalendarz szkolny

Kolejny staż zagraniczny naszych uczniów
W sobotę, 25 maja, grupa 18 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami: panią Patrycją Osnowską i panem Markiem Dziedzickim rozpoczęła 3-tygodniową praktykę zawodową w Maladze w ramach programu unijnego Erasmus+.
Projekt pt. „Wiedza i praktyka z ekonomii i reklamy uzyskana w Erazmusie jest zawsze na plusie”, w tym roku szkolnym objął głównie uczniów klasy III a T i III B T (10 osobową grupę techników ekonomistów) oraz uczniów klasy II c T i I d T (8 osób technika organizacji reklamy.
Swoją podróż stażyści rozpoczęli busem z Mielca do Krakowa na lotnisko Balice, stamtąd samolotem linii Ryanair do Malagi.
To najdłuższy jak do tej pory lot „stażowy” bo prawie 3,5 godziny na wysokości ok. 11 000 metrów, nad Alpami i nieco niższymi Górami Betyckimi.
W sobotę i niedzielę, młodzież odpocząwszy po podróży, zapoznawała się z miejscem, w którym spędzi najbliższe trzy tygodnie.
W poniedziałek, 27 maja każdy uczestnik projektu uczestniczył w spotkaniu organizacyjnym z hiszpańskim partnerem, firmą– Tribeka Training. Program spotkania, które prowadziła pani Magdalena Pieczarka, opiekun młodzieży, obejmował zapoznanie się z przepisami BHP i organizacją stażu. Kolejne godziny upłynęły uczniom na wycieczce po urokliwej Maladze oraz na spotkaniu z przedstawicielami firm, w których odbędzie się staż.

Życzymy niezapomnianych wrażeń i udanego pobytu!


Dla ucznia
Polecane strony
© Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu.
Kopiowanie jakichkolwiek elementów ze strony surowo zabronione.