CSS Menu Maker Installation Instructions
Nawigacja

Kalendarz
Kalendarz szkolny

IV edycja wojewódzkiego konkursu informatycznego „web.Master podkarpacki”Uprzejmie informujemy, że za klika tygodni odbędzie się kolejna - IV już edycja wojewódzkiego konkursu informatycznego „web.Master podkarpacki”.
Organizatorem wydarzenia są Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informatycznego oraz Zespół Szkół Energetycznych w Rzeszowie. Konkurs adresowany jest dla uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych z terenu naszego województwa. Formuła konkursu ma na celu rozwijanie w młodzieży umiejętności związanych z programowaniem stron WWW. Poprzez organizację tego wydarzenia chcemy także promować nasz region jako wyróżniający w się w zakresie rozwoju sektora informatycznego.

Konkurs „web.Master Podkarpacki” będzie przebiegał dwuetapowo. Pierwszy etap obędzie się 7 marca 2019 r. w formie testu umieszczonego na platformie e-learningowej. Prosimy by młodzież rozwiązywała go w szkolnej sali komputerowej z zachowaniem zasad pracy samodzielnej. Test będzie realizowany w podziale na kategorie „Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów” oraz „Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych”. W drugim etapie, dotyczącym umiejętności praktycznych, weźmie udział 15 najlepszych uczniów z każdej kategorii wybranych na podstawie wyników etapu pierwszego. Odbędzie się on 21 marca 2019 r. w siedzibie Zespołu Szkół Energetycznych w Rzeszowie - budynek przy ulicy Wincentego Pola 1.

W związku ze zmianami w regulaminie prosimy się z nim szczegółowo zapoznać.

Harmonogram konkursu znajduje się na stronie:
http://webmasterpodkar...kursu-informatycznego.pdf

Zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o rejestrację na stronie internetowej www.webmasterpodkarpacki.pl.

Zgłoszenia przyjmowane są do 1 marca 2018 r.

Prosimy śledzić stronę http://webmasterpodkarpacki.pl/ i profil na FB:
https://www.facebook.com/web.masterpodkarpacki/

Zapraszają organizatorzy
Zespół Szkół Energetycznych
Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informatycznego

Dla ucznia
Polecane strony
© Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu.
Kopiowanie jakichkolwiek elementów ze strony surowo zabronione.