CSS Menu Maker Installation Instructions
Nawigacja

Kalendarz
Kalendarz szkolny

Po raz kolejny jesteśmy najaktywniejszą szkołą w PolsceNasza szkoła już po raz piąty znalazła się w gronie laureatów konkursu „Najaktywniejsza Szkoła” w kategorii „Otwarta firma – Biznes przy tablicy 2017”. Był to efekt dużego zaangażowania w program organizowany przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.
W dniach 13-19 listopada 2017 r. odbywały się spotkania z przedstawicielami firm i instytucji, dotyczące różnorodnych zagadnień: etyczny biznes, finanse, firma a klient, marketing firmy, pracownik i pracodawca, własna firma. Młodzież poznawała rynek pracy w miejscu zamieszkania i specyfikę konkretnych zawodów. Każde takie spotkanie miało na celu wsparcie uczniów w podejmowaniu przez nich trafnych decyzji związanych z planowaniem dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.
Spośród 498 szkół biorących udział w ostatniej edycji programu komisja wyłoniła 30 laureatów konkursu na najaktywniejszą szkołę. Obecność w tej grupie jest dla całej społeczności szkolnej, a zwłaszcza szkolnego koordynatora projektu, pani Anety Soi-Ząbek, ogromnym wyróżnieniem. Zgodnie z regulaminem konkursu komisja przyznała nam pamiątkowy dyplom, okolicznościową statuetkę oraz honorowy tytuł „Najaktywniejszej Szkoły” w ramach programu „Otwarta firma 2017”.

Opublikowano w dniu: 20.11.2018 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 20.11.2018 r.

Dla ucznia
Polecane strony
© Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu.
Kopiowanie jakichkolwiek elementów ze strony surowo zabronione.