CSS Menu Maker Installation Instructions
Nawigacja

Kalendarz
Kalendarz szkolny

Uroczyste pożegnanie absolwentów 2018„Do zobaczenia w dorosłym życiu…”. Takie hasło towarzyszyło absolwentom naszej szkoły w czasie uroczystego pożegnania w piątek, 27 kwietnia. Jak co roku, uroczystość ta była wzruszającym przeżyciem dla wszystkich.
Uczniowie z trzech klas czwartych Technikum nr 1 po raz ostatni spotkali się ze swoimi wychowawcami, nauczycielami, dyrekcją oraz młodszymi koleżankami i kolegami ze szkoły. W pożegnaniu tegorocznych absolwentów brali udział: dyrekcja szkoły – panie Marta Mysona i Anna Zawrzykraj, przewodnicząca Rady Rodziców ZSE pani Edyta Duszkiewicz, grono pedagogiczne, uczniowie młodszych klas.
Uroczysta akademia, którą prowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Natalia Miłaszewicz, była okazją do podsumowania pracy w ciągu tych kilku lat nauki w szkole, do refleksji i zadumy. Pani dyrektor Marta Mysona pogratulowała czwartoklasistom osiągnięć edukacyjnych, życzyła dobrych wyborów życiowych i pozytywnych wyników z egzaminu maturalnego. Następnie wspólnie z wychowawcami klas wręczyła świadectwa ukończenia szkoły, dyplomy za wysokie wyniki w nauce, pracę w wolontariacie i na rzecz szkoły oraz listy gratulacyjne dla rodziców. Tzw. świadectwo z paskiem otrzymali: Agata Jamroch, Anna Starzyk i Marcin Padykuła z klasy IV a T oraz Dominika Hyjek, Natalia Leśniowska, Magdalena Łachut, Konrad Borczyk, Adrian Rogala i Marcin Urban z klasy IV b T. Za wzorowe zachowanie, dobre wyniki w nauce i aktywną pracę na rzecz klasy została również wyróżniona uczennica klasy IV c T Patrycja Kamuda.
Następnie głos zabrała pani Małgorzata Kamuda, która w imieniu nauczycieli wychowania fizycznego podziękowała uczniom za godne reprezentowanie szkoły w różnych konkursach i zawodach sportowych przez cztery lata edukacji. Drobnymi upominkami w postaci słodkości zostali nagrodzeni: Maksymilian Czepiel, Patrycja Kamuda, Patryk Mróz, Wiktoria Wróbel, Kacper Rzeszutek z klasy IV c T oraz Aleksandra Szpigiel, Marcin Padykuła, Sylwia Haracz z klasy IV a T.
Słowa pożegnania do odchodzących ze szkoły skierowała też przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, która wyraziła nadzieję, że będą oni często wracać do niej nie tylko myślami. Życzyła im dużo szczęścia, spełnienia marzeń, obrania właściwej drogi w życiu i powodzenia na maturze.
Program artystyczny i piękną dekorację z hasłem „Do zobaczenia w dorosłym życiu…” z tej wyjątkowej okazji przygotowali uczniowie klasy I b T pod kierunkiem wychowawcy, pani Beaty Szędzioł. Uczennica tej klasy, Wiktoria Markowska, w imieniu wszystkich uczniów złożyła podziękowania za lata spędzone razem w murach szkoły. Wspomniała, jak miło było spotykać starszych kolegów i koleżanki na korytarzach, podczas przerw: „Muszę wyznać, że na pewno będzie nam Was brakowało. Wszystko ma jednak swój początek i koniec. Czas Waszych zmagań zakończył się sukcesem. Przed Wami jeszcze egzaminy maturalne…” Następnym punktem programu był skecz pt. „Egzamin maturalny”, który rozbawił zgromadzonych na uroczystości widzów.
Akademia zakończyła się pamiątkowymi zdjęciami absolwentów z wychowawcami i dyrekcją szkoły.
Wszystkim tegorocznym abiturientom życzymy szerokiej drogi! Jesteśmy przekonani, że gdziekolwiek rzuci ich los, będą godnie reprezentować naszą szkołę.

Dla ucznia
Polecane strony
© Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu.
Kopiowanie jakichkolwiek elementów ze strony surowo zabronione.