CSS Menu Maker Installation Instructions
Nawigacja

Kalendarz
Kalendarz szkolny

Mamy trzecie miejsce w wojewódzkim sprawdzianie umiejętności zawodowych6 kwietnia odbył się I Podkarpacki Turniej Szkół Ekonomicznych „Rachunkowość w pigułce”. Jego organizatorem był Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie we współpracy ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce Oddział Podkarpacki w Rzeszowie. Naszą szkołę w konkursie reprezentowała drużyna składająca się z uczennic Technikum nr 1, wyłoniona w drodze eliminacji wewnątrzszkolnych: Klaudia Dykas i Maja Walas z klasy III a oraz Martyna Maziarz z klasy III b.
Dziewczęta mogły sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności zawodowe nabywane w trakcie nauki i porównać się z najlepszymi uczniami z całego województwa podkarpackiego. Etap I turnieju polegał na rozwiązaniu testu, do którego uczestnicy przystąpili indywidualnie. W II etapie trzyosobowe drużyny miały do wykonania zadanie praktyczne dotyczące odręcznego zaksięgowania operacji gospodarczych, sporządzenia wyniku finansowego oraz elementów sprawozdania finansowego.
Reprezentacja naszej szkoły świetnie poradziła sobie zarówno z częścią teoretyczną, jak i praktyczną, zajmując wysokie trzecie miejsce.
Gratulujemy uczennicom i ich opiekunowi merytorycznemu – pani Annie Grdeń.

Dla ucznia
Polecane strony
© Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu.
Kopiowanie jakichkolwiek elementów ze strony surowo zabronione.