CSS Menu Maker Installation Instructions
Nawigacja

Kalendarz
Kalendarz szkolny

Szkoły dla młodzieży


Szkoła od lat oferuje kierunki kształcenia przystosowane do zachodzących w kraju przeobrażeń społeczno-ekonomicznych i technologicznych, ściśle odpowiadające wymogom lokalnego rynku edukacyjnego i rynku pracy. W 2006 r. zainicjowała Targi Edukacyjne dla młodzieży szkół gimnazjalnych pod hasłem „I co dalej, Gimnazjalisto?”.
Do dzisiaj ta pierwsza tego typu impreza w powiecie mieleckim licznie gromadzi uczniów, nauczycieli, rodziców, władze oświatowe i samorządowe.
Proponowana oferta edukacyjna skierowana do młodzieży umożliwia naukę w technikum lub w branżowej szkole I stopnia i zdobycie tytułów: technika ekonomisty, technika organizacji turystyki, technika reklamy, technika logistyka, magazyniera logistyka lub sprzedawcy.

TECHNIKUM NR 1

Zawód – Technik ekonomista

Chcesz poznać organizację i pracę przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych lub usługowych? Myślisz o założeniu własnej firmy? Zainteresowany jesteś zdobyciem dodatkowych umiejętności z zakresu samoobrony, udzielania pomocy przedmedycznej oraz wiedzy z zakresu prawa karnego i wykroczeń? Wybierz zawód TECHNIK EKONOMISTA.
Więcej

Zawód – Technik organizacji turystyki

Technik organizacji turystyki to propozycja dla osób, które chcą rozwinąć swoje pasje związane z turystyką, lubią czuć wiatr we włosach, poznawać innych ludzi i zwyczaje obowiązujące w dalekich zakątkach świata. Prężnie rozwijający się rynek turystyczny i hotelowy na świecie, a także rosnąca liczba turystów sprawiają, że absolwenci tego zawodu nie muszą martwić się o podjęcie wymarzonej pracy!
Nasi uczniowie w trakcie 3-tyg. praktyk uczestniczą w zagranicznych stażach, w ramach projektu ERAZMUS+, odbywają warsztaty terenowe, realizowane w ramach projektu „Mielec stawia na zawodowców, doskonalą umiejętności pilotażu, przewodnictwa w terenie - np. projekt "Złoty pociąg i inne tajemnice Dolnego Śląska", wycieczki dydaktyczne.
Więcej

Zawód – Technik reklamy
Jeżeli jesteś zdania, że „reklama to dźwignia handlu”, interesuje Cię grafika komputerowa, praca w agencji reklamowej i zagraniczny staż w ramach praktyki zawodowej? Wybierz zawód TECHNIK REKLAMY!
Więcej

NOWOŚĆ!!!

Zawód – Technik logistyk

Jeżeli należysz do osób przedsiębiorczych, kreatywnych, z wyobraźnią i umiejętnościami planowania oraz organizowania różnego rodzaju przedsięwzięć wybierz zawód TECHNIK LOGISTYK. Absolwenci tego kierunku są bardzo poszukiwani przez pracodawców, którzy cenią pracownika dobrze wykształconego i potrafiącego szybko reagować i dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości.
WięcejSZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA

Sprzedawca
Sprzedawca to zawód, który wymaga ciągłego kontaktu z innymi ludźmi. Jeżeli jesteś asertywny i dyskretny, odporny na stres, posiadasz wysoki poziom empatii oraz chcesz się zajmować sprawną obsługą klienta, w sklepie czy hurtowni wybierz ZAWÓD SPRZEDAWCA W SZKOLE BRANŻOWEJ I STOPNIA.
Więcej

Magazynier- logistyk
Magazynier – logistyk W SZKOLE BRANŻOWEJ I STOPNIA to propozycja dla osób, które chcą wykonywać jeden z najbardziej poszukiwanych zawodów na rynku pracy. Praca dla magazyniera - logistyka czeka dziś wszędzie, w każdym przedsiębiorstwie, instytucjach samorządowych i centralnych. Przeciętne zarobki w zawodzie to 3000-6000 zł. Uniwersalna wiedza pozwala na szeroki rozwój kariery zawodowej i prowadzenie własnej działalności gospodarczej.
Więcej
Dla ucznia
Polecane strony
© Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu.
Kopiowanie jakichkolwiek elementów ze strony surowo zabronione.