CSS Menu Maker Installation Instructions
Nawigacja

Kalendarz
Kalendarz szkolny

To był piękny jubileusz…


W dalszej części obchodów jubileuszu odbył się konkurs na Najsympatyczniejszą Uczennicę i Najsympatyczniejszego Ucznia, przygotowany przez panią Magdalenę Chojecką, a prowadzony przez Sandrę Lampart i Marcina Urbana. Do rywalizacji stanęło 13 uczennic: Klaudia Tomczyk, Wiktoria Jeż, Jadwiga Wójcik, Aleksandra Gurgul, Klaudia Misiak, Kinga Krawiec, Angelika Bańka, Natalia Miłaszewicz, Weronika Gajda, Justyna Jabłońska, Weronika Bec, Wiktoria Cholewa i Magdalena Głogowska oraz 4 uczniów: Adrian Soja, Marcin Padykuła, Kacper Rzeszutek i Krzysztof Radoń. Kandydaci i kandydatki do tytułu zaprezentowali się w trzech konkurencjach: pokaz strojów i fryzur królujących w latach 20. ubiegłego wieku, autoprezentacja w strojach eleganckich oraz stylizacja na gwiazdę ze świata muzyki. Ich występy oceniało jury: pani Alicja Kamieniecka, pani Dorota Jędrusiak-Noworolnik, pani Patrycja Osnowska, pani Małgorzata Lubera oraz uczniowie: Karolina Rogowska i Konrad Borczyk. Tytuł Najsympatyczniejszej Uczennicy otrzymała Weronika Gajda, a Najsympatyczniejszym Uczniem został Marcin Padykuła. Zwycięzcy otrzymali nagrody: voucher na wykonanie makijażu okolicznościowego, stylizacji włosów i sesji zdjęciowej, ufundowany przez firmę Marry Kay oraz salon fryzjerski AGA (uczennica), a także kartę podarunkową do sklepu Empik o wartości 50 zł (uczeń).
Wielkie emocje towarzyszyły też absolwentom podczas zwiedzania szkoły. Mogli zajrzeć w stare kąty, pospacerować szkolnymi korytarzami, obejrzeć pożółkłe kroniki i archiwalne zdjęcia, odszukać swoją salę lekcyjną, zasiąść w ławce, spotkać się z wychowawcami – odbyć krótką sentymentalną wycieczkę w przeszłość.
Organizacja jubileuszu to ogrom pracy dla wielu osób. Uroczystość mogła się odbyć dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej: uczniów, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, rodziców oraz sympatyków szkoły. Nie byłoby również tej uroczystości, gdyby nie hojność sponsorów – przyjaciół szkoły. Im wszystkim serdecznie dziękujemy.
Jesteśmy wdzięczni za tak liczną obecność w tym szczególnym dla nas dniu. Mamy nadzieję, że udział w jubileuszu 80-lecia Zespołu Szkół Ekonomicznych był wyjątkowym przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci.
Dla ucznia
Polecane strony
© Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu.
Kopiowanie jakichkolwiek elementów ze strony surowo zabronione.