CSS Menu Maker Installation Instructions
Nawigacja

Kalendarz
Kalendarz szkolny


EKONOMIK po raz kolejny najaktywniejszą szkołą w Polsce
Już po raz trzeci nasza szkoła znalazła się w gronie laureatów konkursu „Najaktywniejsza Szkoła” w kategorii „Otwarta firma – Biznes przy tablicy”. ZSE został zaliczony do grupy szkół ponadgimnazjalnych w Polsce, które najaktywniej wspierają przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi. Program organizowany jest przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

W projekcie, realizowanym w dniach 16-22 listopada 2015 r., wzięło udział 1500 uczniów i 27 firm. W szkole odbywały się spotkania młodzieży z przedstawicielami lokalnych przedsiębiorstw i instytucji, dotyczące różnorodnych zagadnień: etyczny biznes, finanse, firma a klient, marketing firmy, pracownik i pracodawca, własna firma. Uczniowie poznawali rynek pracy w miejscu zamieszkania i specyfikę konkretnych zawodów. Każde spotkanie było dla nich wsparciem w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.
W bieżącym roku szkolnym nasza placówka również uczestniczy w programie i równocześnie organizowanym konkursie. Zapraszamy do współpracy lokalnych przedsiębiorców, dla których jest to okazja do promocji oraz nawiązania nowych kontaktów w środowisku. Koordynatorką wszystkich działań jest pani Aneta Soja-Ząbek.

List gratulacyjny od Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości

List gratulacyjny

Dla ucznia
Polecane strony
© Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu.
Kopiowanie jakichkolwiek elementów ze strony surowo zabronione.