CSS Menu Maker Installation Instructions
Nawigacja

Kalendarz
Kalendarz szkolny

Jesteśmy Najaktywniejszą Szkołą w Polsce
Nasza szkoła po raz drugi uzyskała tytuł „Najaktywniejszej Szkoły w Polsce” w konkursie towarzyszącym projektowi „Otwarta Firma 2014”. Jest to cenne wyróżnienie dla uczniów, nauczycieli i lokalnych przedsiębiorców.
Projekt realizowany jest w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. To największe na świecie wydarzenie promujące przedsiębiorczość wśród młodzieży poprzez planowanie spotkań
z przedstawicielami firm i instytucji działających na lokalnym rynku pracy. Jego celem jest kształtowanie ścieżek rozwoju młodych ludzi, pomoc w podejmowaniu przez nich trafnych decyzji dotyczących wyboru dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Umożliwia efektywniejszą niż w szkołach, które nie są objęte programem, realizację zadań z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego oraz zagadnień wynikających z podstawy programowej kształcenia w zawodzie.
13 listopada w zabytkowej sali Centralnej Biblioteki Rolniczej w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Otwartej Firmy, podczas której wręczone zostały statuetki, dyplomy i drobne upominki dla najaktywniejszych szkół uczestniczących w programie w 2014r. Szkolni koordynatorzy i uczniowie z całej Polski spotkali się z przedstawicielami firm – partnerów programu. Wśród zaproszonych na tę uroczystość znalazła się delegacja uczniów naszej szkoły pod opieką pani Anety Soi-Ząbek. Dodatkową nagrodą dla uczestników Gali była wizyta w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
W tym roku szkolnym także bierzemy udział w programie „Otwarta Firma 2015”. Duże zaangażowanie w jego realizację daje nam nadzieję na otrzymanie wyróżnienia również
w przyszłym roku.

Opinie opiekunów
Opinie uczniów

Dyplom

Dla ucznia
Polecane strony
© Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu.
Kopiowanie jakichkolwiek elementów ze strony surowo zabronione.