CSS Menu Maker Installation Instructions
Nawigacja

Kalendarz
Kalendarz szkolny

Technikum Nr 1 „Srebrną Szkołą 2015”

Znamy już wyniki Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015, który po raz siedemnasty został opublikowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.
Jak co roku, ogłoszone zostały wyniki zestawienia w dwóch kategoriach: Ogólnopolski Ranking Liceów i Ogólnopolski Ranking Techników.
Zgodnie z postanowieniem Kapituły, technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach - 20%, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych - 25%, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych - 25% oraz wyniki egzaminów zawodowych - 30%.
Z satysfakcją informujemy, że w czołówce 300 najlepszych techników w kraju już po raz czwarty znalazło się nasze Technikum Nr 1. Szkoła zajęła 126. miejsce w Polsce, co oznacza awans w stosunku do wyników Rankingu 2014 aż o 76 miejsc, oraz 8. pozycję w województwie podkarpackim, wyprzedzając wszystkie technika w powiecie mieleckim. Tym samym placówka otrzymała tytuł „Srebrnej Szkoły 2015” i możliwość posługiwania się na stronie internetowej znakiem graficznym w kształcie szkolnej tarczy.
Ten wysoki wynik Technikum Nr 1 świadczy o dużej skuteczności procesu przygotowywania uczniów do zdawania egzaminów maturalnego i zawodowego. Jest on efektem pracy zespołu nauczycieli zarówno przedmiotów zawodowych, jak i ogólnokształcących, opartej na wieloletnim doświadczeniu w kształceniu zawodowym, jakim może poszczycić się nasza szkoła.

Ranking w Polsce
Ranking w województwie

Dla ucznia
Polecane strony
© Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu.
Kopiowanie jakichkolwiek elementów ze strony surowo zabronione.